Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Saraswati - biuro księgowe we Wrocławiu

730 090 850

Biuro księgowe idealne dla spółek. W ofercie mamy profesjonalną obsługę księgową. Wspomagamy firmy w rozliczaniu z należności należnych instytucjom fiskalnym. Jako biuro rachunkowe dbamy od podstaw o finanse oraz sprawy pracownicze. Księgowa Wrocław z działu finansów świadczy przede wszystkim takie usługi jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych CIT. Zajmujemy się również częścią kadrowo-płacową firmy i świadczymy usługi takie jak prowadzenie akt osobowych pracowników oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych. Księgowe zajmują się przede wszystkim specjalistyczną obsługą klientów indywidualnych oraz dużych zakładów.

Saraswati - biuro księgowe we Wrocławiu

Saraswati - biuro księgowe we Wrocławiu

https://saraswati.pl/
ul. Bystrzycka 24 lok. 5, 54-215 Wrocław
Tel. 730 090 850
e-mail:
NIP:
REGON:

https://saraswati.pl/: Biuro rachunkowe Wrocław

Saraswati - biuro księgowe we Wrocławiu
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.