Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Lemiesze STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest polecanym wytwórcą specjalizującym się w sprzedaży lemieszy z odpornej stali Hardox. Firma znajduje się na rynku od wielu lat i ciągle zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług. Główny produkt przedsiębiorstwa to lemiesze. To niewiarygodnie odporne na zniszczenia i zgniecenia części np. do ładowarek. Lemiesze zazwyczaj możemy spotkać na końcu łyżki koparki. Firma STAL-HURT oferuje w sprzedaży lemiesze z blachy trudnościeralnej do koparek, które zazwyczaj wykorzystywane są do prac budowlanych. Produkty, które sprzedajemy są nadzwyczajnej odporności. Są świetnie znane przez operatorów: koparek, równiarek, spycharek i innych maszyn. Lemiesze, które są wytrzymałe na uszkodzenia pozwalają uniknąć usterek i wykonywać pracę bez zbędnych zahamowań.

Lemiesze STAL-HURT

Lemiesze STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Lemiesze

Lemiesze STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.