Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Hurtownia warzyw i owoców Pol Mar każdego dnia zaopatrza dystrybutorów i kucharzy w najwyższe jakościowo warzywa i owoce. Nasza działalność cechuje współpraca z ponad 10000 lokalnych producentów i dostawców. Dostarczamy asortyment zgodne z oczekiwaniami swoich współpracowników i zapewniamy dostawę w optymalnych warunkach gwarantujących smak i świeżość. Idęa naszej działalności jest wspieranie branży rolniczej na rynku UE. Pol Mar Paweł Grzyb to przede wszystkim , ciągle rozwijająca się oferta i podwyższanie standardu pracy. Współpracujemy z najlepszymi i największymi sklepami, w których klienci chcą kupować dobrej jakości produkty. Naszym codziennym celem jest sprzedaż oraz skup warzyw i owoców najwyższej jakości. Kupujemy jedyne produkty, co do których mamy całkowitą pewność, że spełnią oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

Polmar

Polmar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Hurtownia warzyw i owców

Polmar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.