Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

MAGFIN Magdalena Smędzik

502031921

Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu karty pobytu lub innego zezwolenia w Polsce, MAGFIN jest tutaj, aby Ci pomóc. Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie polskiego prawa pomogą Ci uniknąć skomplikowanych procedur oraz zaoszczędzić czas i pieniądze w przypadku samodzielnego uzyskania negatywnej decyzji.
Ponadto oferujemy pomoc w znalezieniu wolnych miejsc pracy zgodnie z Twoim doświadczeniem zawodowym lub w rekrutacji pracowników do Twojej firmy, którą pomożemy Ci zarejestrować. Dzięki naszym kompleksowym usługom będziesz w stanie znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, aby wygodnie i legalnie pracować i mieszkać w Polsce, co pozwoli Ci nie biegać między różnymi firmami i uwolni Twój czas na rozwój i promocję na polskim rynku.
Biuro rachunkowe Warszawa, karta pobytu, zezwolenie na pobyt, obsługa cudzoziemców, pomoc dla cudzoziemców, wsparcie cudzoziemców obcokrajowców, wniosek jednolity, legalizacja pobytu i pracy w Polsce, legalna praca w Polsce, zezwolenia na pracę w Polsce.

MAGFIN Magdalena Smędzik

MAGFIN Magdalena Smędzik

https://magfin.pl/
ul. Zamieniecka 54/13, 04-158 Warszawa
Tel. 502031921
e-mail: [email protected]
NIP: 7591560331
REGON: 142775863

https://magfin.pl/: Wszystko dla cudzoziemców w Polsce!

MAGFIN Magdalena Smędzik
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.