Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Zajmujemy się przywracaniem dachom czystości i ich pielęgnacją.

530 999 944

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia i pielęgnacji dachów. Wykonujemy mycie wysokociśnieniowe, dezynfekcję, impregnację grzybobójczą i glonobójczą, malowanie i odnawianie. Likwidujemy takie zabrudzenia i nieczystości jak rdza, sadza, pleśń, mchy, porosty, glony. Działamy na dachach o każdym rodzaju pokrycia: betonowe, cementowe, ceramiczne, blaszane, trapezowe, blachodachówka. Jesteśmy w pełni zaangażowani w każde zlecenie i odpowiednio dbamy o bezpieczny przebieg prac.
Dbamy o czystość dachów i utrzymanie ich w odpowiednim stanie. Oferujemy mycie wysokociśnieniowe, dezynfekcję, malowanie i renowację, impregnację glonobójczą i grzybobójczą. Zajmujemy się likwidacją sadzy, rdzy, mchów, porostów, glonów, pleśni. Pracujemy na dachówkach różnego rodzaju. Wykorzystywany przez nas sprzęt to urządzenia o najwyżej jakości i gwarancji. W pracy przywiązujemy wagę do bezpieczeństwa naszych pracowników oraz lokatorów budynku. Obsługujemy klientów na terenie Warszawy i okolic. Zobacz więcej: https://mycieczystapanda.pl/
Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów. Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się: mycie wysokociśnieniowe, dezynfekcja, impregnacja glonobójcza i grzybobójcza, odnawianie i malowanie. Uwalniamy dachy od sadzy i rdzy, likwidujemy mchy, porosty, chwasty. Posiadamy odpowiedni sprzęt przeznaczony do dachów, dzięki któremu możemy zajmować się każdym rodzajem dachówki. Nasi fachowcy są starannie przeszkoleni i do każdego zlecenia podchodzą w sposób profesjonalny.
Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne usługi mycia i czyszczenia dachów. Zajmujemy się myciem wysokociśnieniowym, dezynfekcją, impregnacją glonobójczą i grzybobójczą, malowaniem i odnawianiem różnymi środkami. Usuwamy wszelkiego typu zanieczyszczenia pojawiające się na powierzchniach dachów, jak sadza, rdza, grzyby, mchy, porosty. Podejmujemy się prac na wszystkich rodzajach dachówki, podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz mieszkańców nieruchomości.

Zajmujemy się przywracaniem dachom czystości i ich pielęgnacją.

Zajmujemy się przywracaniem dachom czystości i ich pielęgnacją.

https://mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/
Redutowa 44, 01-131 Warszawa
Tel. 530 999 944
e-mail: czystapanda@gmail.com
NIP:
REGON:

https://mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/: https //mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/

Zajmujemy się przywracaniem dachom czystości i ich pielęgnacją.
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.